DURULMUŞ ERKAN BAŞ İLE MEYDANA İNİYOR!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferlerinden Arzu Durulmuş, 31 Mart yerel seçim çalışmaları için kolları sıvadı. Durulmuş, yerel seçimlerde Türkiye İşçi Partisi Belediye Başkan adayı Erkan Baş için yenide alanlara ininyor. Durulmuş kendisine bu yönde gelen teklif doğrultusunda CHP İl Başkanlığının da oluruyla seçim çalışmalarına katılacağını açıkladı. Konu hakkında açıklama yapan Arzu Durulmuş şu bilgilere yer verdi;’’Bilindiği üzere Kocaeli Darıca ilçesinde ikamet etmekteyim. Eşim Salim Durulmuş’un Gebze’li olması, iş yerlerimizin de Gebze’de olmasından dolayı bir ayağım Darıca’da bir ayağım Gebze’de

Gebze ve Gebzeliler benim için ayrı değerlidir. Çünkü eşim buralıdır, burada uyumaktadır. Gebze’nin her sokağında, her mahallesinde eşimin ayak izleri var. Gebze’de doğmuş,  Gebze’de hayata veda etti.

O nedenle Gebze ve Gebzeliler benim için ayrıca önemlidir.

Yıllardır Darıca’da siyaset yapmaktayım lakin bu dönem Darıca’dan aranmadık dedik ki demekki bize ihtiyaçları yok. Bizi herkes bilir biz adaya değil partimize oy veririz bu bugine kadar böyleydi, böyle olmayada devam edecek. Bugüne kadar  her daim onurla, şevkle Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağı altında durdum, durmayada devam edeceğim. Cumhuriyet Halk Partisi benim evim, yuvam, sanırım son nefesime kadar da bu böyle olacak.

Bilindiği üzere Gebze CHP’de bu dönem aday gösterilmedi ve Gebze’de TİP’ni destekleme kararı aldı. Dün TİP ‘nin Kocaeli İl Başkanı Umut Yaşar Özgen Gebze deki çalışmalarında yanlarında olmamı rica ettiler, destek istediler. Darıca’da CHP de bize ihtiyaç duyulmadığı için bu yerel seçimlerde partimin İl Başkanımızın bilgisi dahilinde Gebze TİP’ Belediye Başkan adayı Erkan Baş’a elimden geldiğince çalışmalarında, sahada destek vereceğimi siz değerli kamuoyu ve değerli basın ile paylaşmak istedim. Gebze’de Türkiye İşçi Partisi, Kocaeli ve diğer ilçelerimizde tabiki de Cumhuriyet Halk Partisi Cumhuriyet Halk Partisi benim Aşkımdır ve bu aşkın arasına kimse giremez buda böyle biline!

ETİKETLENDİ:
Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap