‘’FİLİSTİN’İ SAVUNMAK TÜRKİYE’Yİ SAVUNMAKTIR’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Yeniden Refah Partisi Darıca İlçe Başkanı Fatih Mehmet Çakır, İsrail’in Filistin halkına uyguladığı zulme tepki gösterdi. Başkan Çakır yaptığı açıklamada, ‘’ İncirlik Askeri üssünü ve Kürecik hava üssünü kapatıp Türk bayrağını göndere çekmeliyiz.İsrail ile yapılan bütün anlaşmaları askıya almalıyız’’ dedi.

İlçe Başkanı Fatih Mehmet Çakır şöyle dedi; ‘’Dünyanın sessiz bir şekilde takip ettiği, müslüman kanının oluk oluk aktığı gözyaşının ve acının hakim olduğu Gazze, Hz.Ömer (r.a.) adalet getirdiği, Selahattin Eyyubi’nin fethettiği Kudüs, Siyonist Katil Teoder Herzl’in Filistin’den toprak istediğinde bir karış toprak dahi vermem diyen cennet mekan Abdülhamid Han’ın savunduğu kadim şehir İlk kıblemiz Mescidi Aksa’nın bulunduğu Kudüs, Filistin’i savunmak Türkiye’yi savunmaktır. Peki biz ülke olarak hangi adımları atmalıyız diye düşünenler varsa Önce olarak İncirlik Askeri üssünü ve Kürecik hava üssünü kapatıp Türk bayrağını göndere çekmeliyiz. İsrail ile yapılan bütün anlaşmaları askıya almalıyız, ülkemizde İsrail’e ait başlıca tohum, tarım ilaçları ve gübrelerin yerine ata tohumu ve hayvan gübresi kullanmalıyız.

D-8 ,D-60 teşkilatlarını harekete geçirip aynı Erbakan hocamızın yaptığı gibi el Halil kentine çekiç güç göndermeliyiz. Bizler nerede olursa olsun akan göz yaşının durması için , mazlumların umudu olmaya zalimin karşısında durmaya devam edeceğiz.

Son olarak sözlerimizi tamamlarken Doğu Türkistan’da yaşanan zulmü de gündemden düşürmemek gereklidir. Gazze’de yaşanan zulüm neyse Doğu Türkistan’da yaşanan zulüm de bizim için aynı şekilde kalp yarasıdır. Doğu Türkistan’da bizim Kudüs’te bizim, Gazze’de bizimdir.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap