GEÇMİŞ OLSUN MURAT ÖĞRETMEN

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Gebze eğitim camiasının yakından tanıdığı isimlerden birisi olan Murat Kaya Anjiyo oldu.  Gebze Fatih Devlet Hastanesi Kardiyoloji Bölümü’nde Doç. Dr. Aziz İnan Çelik tarafından gerçekleştirilen anjiyo işlemi başarıyla tamamlandı.

Eğitimci -Yazar ve  Batıyakası Medya Köşe Yazarımız Murat Kaya’nın bir süreden beri kalp rahatsızlığı bulunduğu, bu nedenle doktorların anjiyo istediği öğrenildi. Başarılı bir Anjiyo operasyonu geçiren Murat Kaya Fatih Devlet Hastanesi’nde bir süre tedavi görecek.

Operasyonun ardından sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Murat Kaya şunları söyledi:

“ Bu süreçte ilgisini sunan kıymetli dostum Dr. Mustafa Anaç’a, emekli öğretmen abimiz ve değerli dostum Ahmet Çelik’e çok teşekkür ederim. Kalp işleyişimdeki sorunlar nedeniyle kardiyoloji bölümünde bir süredir takip ediliyordum. Yıllardır Darıca Farabi Hastanesi’nde (önceki dönem) öğrenci velim ve kıymetli dostum Uzm. Dr. Kardiyolog Gülay Aydın’ın büyük emeği var. Çok teşekkür ederim hocam, iyi ki varsın. Hastane işlemlerimizde her zaman ilgisini, sevgisini, komşuluğunu ve dostluğunu ailemizden esirgemeyen (önceki dönem) öğrenci velim ve Farabi Hastanesi Başhemşiresi Leyla Büyük’e de sonsuz teşekkürler. Anjiyo için arayan, soran ve ilgisini sunan tüm akraba, eş, dost ve arkadaşlarıma, aileme sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Dostlukla ve sağlıkla kalın.”

ETİKETLENDİ: ,
Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap