HEP BİRLİKTE, DAHA YAŞANABİLİR BİR DARICA İÇİN..!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Seçime son 10 gün kala değerlendirmelerde bulunan Yeniden Refah Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı Fatma Kurtuluş, “Darıca’ya ‘Ahlaklı Belediyecilik’ anlayışını getireceğiz. Hep birlikte, daha yaşanabilir bir Darıca için el ele vereceğiz” dedi.

Yeniden Refah Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı Fatma Kurtuluş, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Son sürat çalışmalarını devam ettiren, Darıca’da sokak sokak gezen Kurtuluş, sahada aktif bir şekilde çalışarak halkın nabzını tutuyor. Fatma Kurtuluş, en büyük desteği de hemcinsleri kadınlardan görüyor.

“HİZMETLERİMİZİ HER KESİME ULAŞTIRMAK İÇİN BURADAYIZ”

Yeniden Refah Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı Fatma Kurtuluş, Darıca’da ‘Ahlaklı Belediyecilik’ anlayışının gelmesine son 10 gün kaldığını bu süreçte halkın desteğini ve teveccühünü arkasına aldığını söyledi. Kurtuluş açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bizler, Yeniden Refah Partisi olarak Darıca’ya yeni bir soluk getirmek, şehrimizi refah içinde yönetmek ve hizmetlerimizi her kesime ulaştırmak için buradayız. Bizim için önemli olan, Darıca’nın her bir köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğunu ve refahını sağlamaktır.

TRAFİK PROBLEMLERİNE AKILCI ÇÖZÜMLER

Darıca’mızda beş yıl önce 15 dakikada seyahat ederken beş yıl sonra bugün, tam 45 dakikada evlerimize ulaşamıyoruz. Son beş yılda ne yazık ki trafik problemi çözüleceği yerde büyük bir kaos haline dönüşmüştür. Şehir plancılarımızla hem trafik sorunlarımızı çözecek, hem de çarpık kentleşmeye son vereceğiz.

“SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN KARARLIYIZ”

Darıca’nın sorunlarını çözmek için kararlılıkla çalışacağız. Eğitimden sağlığa, çevre temizliğinden altyapıya kadar her alanda hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Şeffaf, adil ve katılımcı bir yönetim anlayışıyla Darıca’yı daha ileriye taşımak için çalışacağız. Bu süreçte sizlerden aldığımız destek ve güçle, Darıca’ya ‘Ahlaklı Belediyecilik’ anlayışını getireceğiz. Hep birlikte, daha yaşanabilir bir Darıca için el ele vereceğiz. Birlikte, güçlü bir Darıca için yola çıktık. 31 Mart gecesi ciddi bir fark atarak kazanacağız. Bize güvenin.”

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap