‘’HERKESE EŞİT HİZMET SÖZÜNÜ VERİYORUZ’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Batıyakası Televizyonu’nu ziyaret eden Saadet Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nurettin Çelik, Kocaeli’de yaşayan 2 milyon 100 bin vatandaşı kucaklayacakları bir çalışma içinde olacaklarını belirterek, başkan olduğunda imkanlarla birlikte Kocaelilere eşit paylaşım düşüncesiyle birlikte hizmet etme sözünü verdi.

Saadet Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nurettin Çelik, Darıca Belediye Başkan Adayı Selim Çetinkaya, İlçe Başkanı Celil Akbulut, ilçe yöneticileri ve meclis üyesi adayları Batıyakası Televizyonu’nu ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmeni Bülent Kömürcü tarafından karşılanan Başkan Adayı Nurettin Çelik, Selim Çetinkaya ve beraberindekiler seçim çalışmaları ve gündem hakkında bilgilendirmede bulundular.

Seçim çalışmalarını değerlendiren Nurettin Çelik Kocaeli’deki tüm vatandaşları kucaklayacağını belirterek, “Kocaeli’de yaşayan 2 milyon 100 bin vatandaşımızı kucaklayacağımız bir çalışma yapacağız. İmkanlarla birlikte Kocaelilere eşit paylaşım düşüncesiyle birlikte hizmet etme sözünü veriyoruz.’’ dedi

Fiziki konumu ve yoğun göç nedeniyle en fazla sorun yaşayan ilçenin Darıca olduğunu bu sorunların mevcut yönetimle çözülemediğini vatandaşların çok iyi gördüğünü söyleyen Başkan adayı Nurettin Çelik, şayet yine aynı yönetimin devam etmesiyle sorunların ikiye katlanacağını, trafiğin içinden çıkılamaz duruma geleceğini ifade ederek hazırladıkları projelerle Selim Çetinkaya’nın başkanlığında en iyi çözümü sunacaklarını ileri sürdü. Çelik ayrıca ‘’Bizim yönetimimizde denetim muhalefette olacak böylece bizlerin doğrularımızı yanlışlarımızla bizleri yönlendirmiş olacak. Böylece denetim mekanizması çalışmış olacak. Çünkü biz adil paylaşım bu adil paylaşımının kendisine düşen sorumluluğunu yerine getirmiş, haklı olan bu bireylere hakkını vermek için siyaset yapıyoruz. Çünkü iyi bir yaşam herkesin hakkı.’’ Dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap