İBRAHİM ÇAMKERTEN DEVA PARTİSİ’NDEN ÇAYIROVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLDU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Çayırova’nın önde gelen siyasi simalarından olan ve bir süre önce DEVA Partisi Çayırova ilçe teşkilatına katılarak yönetime dahil olan İbrahim Çamkerten partisinden Çayırova Belediye Başkan adayı oldu.

İbrahim Çamkerten, adaylığı ile ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada; ‘’Genel başkanım sn.Ali Babacan’ın oluruyla Kocaeli ili Çayırova ilçesi Deva partisi Belediye Başkan adayı olarak açıklanmış bulunmaktayim.Çayırova’yı ehil kadrolarla ve temiz siyaset anlayışıyla yönetmeye talibiz. Bu minvalde Çayırova için “Bir ihtimal daha var!”diyerek seçim çalışmalarına başlamış bulunuyoruz.’’ Dedi.


İBRAHİM ÇAMKERTEN KİMDİR?

1981 yılında  dünyaya gelmiştir. AÖF İşletme Bölümü lisans mezunu olup, 2008’den bu yana Gebze Bilişim adında bilgisayar satış, teknik servis ve web yazılım hizmetleri veren bir firması vardır. 2017 yılında yine Çayırova merkezli “Kocaeli’de Bugün” gazetesini kurarak medya sektörüne de girmiştir. 2020 yılında ise Gebze TV adıyla dijital televizyon hizmeti veren firmanın da imtiyaz sahibidir. Evli iki çocuk babasıdır.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap