İYİ PARTİ GEBZE GENÇLİK KOLLARINA SÜRPRİZ ATAMA!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Neslihan Baş’dan boşalan İYİ Parti Gebze ilçe Gençlik Kolları başkanlığına Ünlü sosyal medya fenomeni makine mühendisi Mazlum Zengin atandı.

Gebze İYİ Parti ilçe başkanlık makamına gelen Av. Uğur Demir, 2024 yerel seçimleri öncesi parti içerisindeki mihenk taşlarını bir bir yerine oturtarak hızlı bir şekilde seçimlere hazırlanmak istiyor. Neslihan Baş’ın Gençlik kolları başkanlığını bırakması üzere, başkan Demir özelikle Z kuşağının beğenerek takip ettiği sosyal medya fenomeni Mazlum Zengin’i ilçe gençlik kolları başkanlığına atadı.

Geleceği Biz Yazacağız.

Yeni Gençlik kolları başkanı Mazlum Zengin, ”Yıllardır sosyal medyada genç bir kitle ile yola devam ediyoruz mizah şeklinde paylaşımlar yapıyordum. Ülkemizde gençlere getirilen yasaklar, ambargolar üzerine siyasete atılmayı düşündüm. Ülkemize, Vatanımıza ve Gençlere en iyi şekilde hizmet edebilecek bir parti olan ve gençleri çok iyi anlayan partimizin ablası ve genel başkanımız Meral Akşenir’in yanında olmayı bu ailenin bir parçası olmanın haklı gururu ile Gebze gençliğini ayağa kaldırıcağız inşallah, Gençlere kendimizi iyi anlatacağız ve geleceği Biz Yazacağız.” Şeklinde konuştu.

Mazlum Zengin Kimdir?

1994, Darıca doğumlu olan Mazlum Zengin Kocaeli bölgesinde Zengin  soy isimleri ile önde gelen aile ferdi. Makine mühendisi olan  Zengin, girişimciliği ile de ön plana çıkıyor e-ticaret/geri dönüşüm/ matbaa /Sosyal medya pazarlama gibi bir çok sektörde ticaret yapıyor.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap