KADİR GEDİKLİ, DARICA BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Darıcalı İş insanlarından Kadir Gedikli, Darıca Bağımsız Belediye Başkan Adayı oldu. Gedikli, gerçekleştirdiği aday tanıtım toplantısında projelerini açıkladı.

Kadir Gedikli, Darıca Sahil Dudayev Parkı’nda işletmeciliği kendisine ait olan Gürcükapı Sahil Kafe Restoran&Balo Salonu’nda gerçekleştirdiği aday tanıtım toplantısında Darıca Bağımsız Belediye Başkan Adaylığını resmen açıkladı, Darıcalılar’dan destek istedi.

 “HALKIMIZIN TEVECCÜHÜ VE BİZDEKİ HİZMET AŞKI SEBEBİYLE ADAY OLDUM”

Gedikli yaptığı konuşmada, “Yapmış olduğum gözlemler, halkımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda halkımıza daha güzel, daha faydalı, daha kaliteli ve hızlı nasıl hizmetler yapılabilir ile ilgili gerek halkımızın teveccühü, gerekse bizlerin hizmet etme aşkı bugün bizleri sizlerle buluşturdu” dedi.

“SİYASİ DÜŞÜNCEMİZDE KESİNLİKLE KARALAMA OLMAYACAK”

Sözlerine devam eden Gedikli, “Bugüne kadar hizmet veren tüm başkanlarımıza teşekkür ediyor, 31 Mart yerel seçimlerinde adaylara başarılar diliyorum. Siyasi düşüncemiz; hiçbir zaman karalama, lekeleme olmadan, kimseye çamur atmadan, dürüst ve daha adil hizmet etme çabasındayız. Amacımız, bağcıyı dövmek değil, kaliteli hizmet sunmaktır” dedi.

 “GENÇLERİN KADİR ABİSİ OLACAĞIM”

 “Hak için, adalet için, hizmet için, yeniden başlıyoruz” sloganıyla hareket edeceklerini,  seçimi kazanmak için kolları sıvadığının altını çizen Gedikli, “Hiç kimseyi ayırt etmeden, lazı, türkü, çerkezi, sağcısı ve solcusu herkese eşit olacağımın sözünü veriyorum. Biz bu yola kazanmak için çıktık. Her kesimin desteğini bekliyorum. Gençlerimiz için de çok önemli projelerimiz olacak. Ben gençlerin Kadir abisi olacağım” diyerek sözlerini noktaladı.

PROJELERİNİN BİR KISMINI AÇIKLADI

Projelerinin bir kısmını açıklayan Gedikli “Organize sanayi bölgemizin faaliyetleri, iş istihdamı, ulaşımı, sevkiyat kolaylığı, altyapının uzun vadeli ve sağlam kullanılabilirliği, kentsel dönüşüm ve çevre düzenlemesi, ilçemizin yerli ve yabancı turistlere tanıtımı ve organizasyonları, öğrencilerimize iş istihdamı,  eğitim kolaylığı sunulması, ihtiyaç sahibi ailelerimize sosyal paketlerden ayrılan mali desteği ulaşılabilir hale getirmek ve doğru kişilere ulaşımını sağlamak” diyerek buna benzer birçok projeleri olduğunu belirtti.

KADİR GEDİKLİ KİMDİR?

1981 Erzurum doğumlu. İlk, orta ve lise eğitim-öğretim hayatnıı Erzurum’da tamamladı. 2008 yılından beri Darıca’da yaşıyor. Evli ve 3 kız çocuk babası. Ticaretle uğraşıyoran Kadir Gedikli,  halen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde aktif kamu hizmeti görevi yapmakta.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap