“KOCAELİ’NİN HAYATINI DEĞİŞTİRMEK İÇİN BİR FIRSAT VERİN’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
4 Min Okuma

Yeniden Refah Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Doğan Aydal, Gebze’de gerçekleştirdiği basın toplantısında, Kocaeli’den aday olmanın kendi tercihi olduğunu söyleyerek, “Ben devlet yönetmiş biriyim. Buraya iş yapmaya, Kocaeli’nin hayatını değiştirmeye geldim. Bize güvenin ve bize bir fırsat verin. Ülkemizi insanlarımızı seviyoruz onlara severek hizmet etmek istiyoruz.”dedi.

Gebze’de gerçekleşen basın toplantısına; Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Ali Taştan, Yeniden Refah Partisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Doğan Aydal, Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, Yeniden Refah Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Kamil Ergün, Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Süleyman Kabaca ve Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Sorumlusu Yaşar Birgül ile partililer katıldı.

ÜYE BANDINDA 5 BİNİ GEÇTİK

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, “Gebze, 1 Nisan sabahı Yeniden Refah ile uyanacak. Gebze teşkilatımız tüm kademeleri ile sahada. Vatandaş ‘bize gelmenize gerek yok, biz sizin yerinize çalışıyoruz’ diyor. 1994’ten beri partinin içindeyim. İlk kez böyle bir hava görüyorum. Ciddi bir üye patlaması yaşıyoruz. Türkiye’de en hızlı büyüyen partiyiz. Gebze’de 5 bin üye bandını geçtik. Hem Gebze’de hem de Kocaeli’de ipi göğüsleyen biz olacağız. Mevcut belediye başkanı Zinnur Büyükgöz ve bu zamana kadar görev alan tüm belediye başkanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bayrağı 1 Nisan’da alıp yarım kalan projeleri tamamlayacağız. Hiç yapılmamış projeleri bir bir hayata geçireceğiz. Yaşanabilir bir Gebze olması için var gücümüzle çalışacağız”dedi.

GEBZE ADAYI ERGÜN, PROJELERİNİ ANLATTI

Gebze Belediye Başkan Adayı Kamil Ergün ise projelerini sıralayarak, “Deprem erken uyarı sistemi ile beraber, kentsel dönüşüm, yerinde dönüşüm, zemin etütleri yapacağız. Kaçak binaların önlenmesi gibi Gebze’mizin deprem için güvenilir bir kent olmasını planlıyoruz. Büyükşehir ve emniyet teşkilatınızla yapacağız ortak çalışmayla Gebze’nin trafik sorununu çözeceğiz. Çocukların güvenliği için modern barikatlarla sokak hayvanları için projeler üreteceğiz. Evlenen gençlerimize teşviklerimiz olacak. Uyuşturucu ile mücadele konusunda parkların güvenliklerini arttırarak emniyete destek vereceğiz. Halk meclisleri açarak belediye imkanları doğrultusunda halkımızın taleplerini dinleyeceğiz” dedi.

AYDAL: KOCAELİ’Yİ İSTANBUL’U BESLEYEN ŞEHİR YAPACAĞIM

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Doğan Aydal, Kocaeli’nin eksiklerine ve ihtiyaçlarına hakim olduğunu belirtip, tüm planlamalarının hazır olduğuna vurgu yaparak, “ben merhum genel başkanımız Prof. Dr. Necmettin Erbakan’dan el almış biriyim. Kendisi snayi ye çok önem verdiği için bende  sanayi Kenti Kocaeli’den aday oldum. Onun tekniği ve sistemi ile çalışıyorum. Yeniden Refah Partisi olarak Ar-Ge çalışmalarına bugün başlamadık. Partimiz 5,5 yıl önce başladık. Toplam 9 bin sayfa üzerine çalışma yaptık. 681 proje hazırladık. Kaynak paketlerini ürettik. Biz çalışmalarımızı iktidar partisi ile de paylaştık. Rahmetli hocamızın sanayileşmiş kentlere olan ilgisi hevesin malumudur. Yüksek teknoloji ile en kolay hizmet edebileceğimiz yerin Kocaeli olduğuna karar vererek aday oldum. Kocaeli’yi İstanbul’u besleyen şehir yapacağım. Bu bölge sanayi olduğu kadar tarım alanları da mevcut amcak pahalılık yüzünden tarım alanları terk edildi işte biz bu tarım alanlarını yeniden harekete ve üretime geçireceğiz. Bunun altyapı çalışmalarını yaptık. Ben devletimizin üst kademelerinde yöneticilik, kuruculu yaptım ve yönettim bu nedenle bize güvenin. Hiçbir öğrenci yatağına aç girmemeli, en iyi koşullarda öğrenim hayatını sürdürmeli. Hiçbir emekliyi evde çaresiz bırakmayacağım. Ülkenin hizmetkarıyız. Farklı bir refah belediyeciliği olacak. Ben buraya iş yapmaya, Kocaeli’nin hayatını değiştirmeye geldim. Hiçbir yokluk çözümsüzlük değidir. Bunu herkes görecek. Bize güvenin ve bize bir fısat verin. Ülkemizi insanlarımızı seviyoruz onlara severek hizmet etmek istiyoruz.”dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap