KOCAELİ’YE İMAMOĞLU DOPİNGİ (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’ndan CHP Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Atasoy Bilgin’e destek geldi. İmamoğlu, Kocaelililere yaptığı çağrıda; ‘’Atasoy Başkanım Devam, Sizi Destekliyoruz, 1 Nisan’da Kocaeli’de Yepyeni Bir Dönem Başlayacak’’ dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Seçim kampanyası kapsamında dün Pendik’te yaptığı mitingte CHP Kocaeli Belediye Başkan Adayı Atasoy Bilgin’i sahneye davet ederek, birlikte halkı selamladı. İmamoğlu Bilgin’le birlikte sahneden Kocaelililere seslendi

Ekrem İmamoğlu:

‘’ İstanbul ve Kocaeli birbirine çok etki edecek iki şehir. Biz de burada kadrolarımızla destek vereceğiz. Atasoy Başkanımla 1 Nisan’da Kocaeli’de Yepyeni Bir Dönem Başlayacak. Kocaelililere sesleniyorum, bize güç verin, sandıklara da sahip çıkın, Sevgili Kocaelili hemşehrilerim sizi 1 oya bile sıkıntı gelmemesi için sandıklarda göreve ve mücadele etmeye davet ediyorum. Atasoy Başkanım ekibinize ve size güveniyoruz,devam, yanınızdayız,’’ arkanızdayız !’’ diye konuştu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap