SANKİ YARIN  SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORLAR!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Zafer Partisi Darıca İlçe Teşkilatı, çalışmalarına ara vermeden sanki yarın seçim varmışçasına çalışmaya devam ediyor. İlçe Başkanlığına Özgür Kaleözü’nün atanmasıyla sahaya inen partililer vatandaşlarla bir araya geliyor. İlçe Başkanı Özgür Kaleözü ve ilçe yöneticileri Darıca Dudayev Parkında kurdukları standta vatandaşlara partilerinin hedeflerini, ilkelerini ve projelerini anlattılar hem de üye çalışması yaptılar, partilerine destek vermeye davet ettiler.

Gördükleri ilgi karşısından mutlu olduklarını ifade eden Başkan Özgür Kaleözü, çalışmalar hakkında şu bilgilendirmeyi yaptı; ‘’Zafer Partisi olarak üzerimizdeki sorumluluğun farkındayız. Türk milletinin merkez partisi olma misyonumuzu yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Dudayev Parkındaki standımıza her yaştan vatandaşımız ilgi gösterdiler. Sık sık Darıcalı komşularımızla her zeminde bir araya geleceğiz. Ülkemizin içinde bulunduğu duruma iktidar ve sarı muhalefet birlikte sebep oldu. Tüm Atatürkçüleri, Türk Milliyetçilerini, vatanperver tüm vatandaşlarımızı Zafer Partisi çatısı altında birleşmeye ve ülkemizi bu sığınmacı işgalinden kurtarmaya, ekonomik problemleri beraber çözmeye, dış politikadan afet yönetimine kadar her alanda liyakatli kadrolarla hareket etmeye davet ediyoruz.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap