SEÇİMİ KAYBEDEN ERKAN BAŞ ‘’MÜCADELE SÜRÜYOR. MUTLAKA KAZANACAĞIZ’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Yerel seçimlerin sonuçlanmasının ardından sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulunan TİP Genel Başkanı Baş, “Başarıları olduğu kadar başarısızlıkları da üstlenmekten hiç imtina etmedik” dedi.

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı ve Gebze Belediye Başkan adayı Erkan Baş, seçim sonuçlarına ilişkin sosyal medya hesabından değerlendirmede bulundu.

Açıklamasında CHP ve DEM Parti’nin yöneticilerini de tebrik eden Baş, “TİP başarılarını olduğu kadar başarısızlıklarını da kazanımlarını olduğu kadar kayıplarını da amaçlarını olduğu kadar sorunlarını da üstlenmekten ve halkla açıkça paylaşmaktan hiç imtina etmemiştir. Yine böyle olacağından emin olabilirsiniz” dedi.

Zor bir seçim dönemini büyük mutluluk, mücadele adına ise büyük bir umutla geride bıraktıklarını ifade eden Baş, şu ifadeleri kullandı; “Mücadele sürüyor, mücadele büyüyor. Biz de hep olduğu gibi bundan sonra da bu mücadelenin tam kalbinde, halkımızın yanı başında olmaya devam ediyoruz. Biliyoruz ve inanıyoruz: Mutlaka kazanacağız!”

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap