SELİM ÇETİNKAYA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA KONUK OLDU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Saadet Partisi Darıca Belediye Başkan adayı Selim Çetinkaya, kendilerine ilgi gösteren ve ağırlayan derneklere teşekkür etti. “Derneklerimiz bizim için çok önemli” dedi. 

Saadet Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı Selim Çetinkaya, yerel seçim çalışmalarına devam ediyor. Başkan adayı Çetinkaya’ya Darıca Anadolu Gençlik Derneği, Erzurum İspir Karahan Köyü Derneği, Erzurum İspir Yeşiltepe, Persor Derneği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Derneklerin kendileri için değerli olduğunu dile getiren Başkan Adayı Selim Çetinkaya: “Adaylığımız ilan edildikten sonra Darıca’da halkımızdan büyük teveccüh görmeye devam ediyoruz. Darıca’da hem vatandaşlarımız hem de derneklerimiz hayırlı olsun ziyaretleri yapıyorlar. Biz de bazı derneklerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Burada Dernek yönetici ve üyelerine Saadet Partisi olarak Darıca’mıza sunacağımız hizmetlerimizi anlatıyoruz. Onların görüş ve düşüncelerini dinliyoruz. Darıca hepimizin ortak değeri. Burada çok sayıda farklı illerden derneklerimiz var. Hepsi bir değer. Bizleri ziyaret eden ve derneğinde ağırlayan herkese çok teşekkür ediyorum.” Dedi. 

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap