TİPİOĞLU: “UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE EN EN BAŞARILI DÖNEMİ YAŞIYORUZ’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

AK Parti Kocaeli Milletvekili TBMM Güvenlik İstihbarat Komisyonu Başkanı Veysel Tipioğlu, meclis araştırma önergesi hakkında AK Parti grubu adına meclis kürsüsünden yaptığı konuşmaya Filistin’de yaşanan soykırım ve jenosidi, insanlık suçunu kınayarak başladı.

UYUŞTURUCU TİCARETİ İNSANLIK SUÇUDUR              

 Ülkemizin güvenlik güçleri uyuşturucu ticaretini bir insanlık suçu olarak kabul eder ve bu suçla mücadeleyi tüm dünya çocuklarını kendi çocukları olarak gören bir anlayışla sürdürür diyen Tipioğlu, “Son yıllarda tarihimizin en kapsamlı, en eş güdümlü; tüm kurumların koordinasyonu ve eş güdümü içerisinde bir uyuşturucu mücadelesi yürütülmektedir. Türkiye uyuşturucuyla mücadelesinin en parlak ve en başarılı dönemini yaşamaktadır” ifadelerini kullandı.

DÜNYAYA ÖRNEK BİR DURUŞ                                        

  Türkiye Cumhuriyeti devleti uyuşturucuyla mücadelede başta kolluk teşkilatları, güvenlik teşkilatları olmak üzere tüm kurumlarıyla dünyaya örnek teşkil edebilecek bir duruş sergilemektedir diyerek sözlerini sürdüren Tipioğlu, “Ülkemizin uyuşturucuyla mücadelede yetersizliğini ileri sürmek başta bu uğurda canlarını feda eden aziz şehitlerimizin hatıralarına saygısızlıktır. Başta uyuşturucu olmak üzere her türlü suçla kahramanca mücadele eden güvenlik kuvvetleri mensuplarımızın en azından moral ve motivasyonunu bozmaktadır” sözleriyle meclis kürsüsündeki konuşmasını tamamladı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap