ÜMİT ÖZDAĞ, ÖZGÜR KALEÖZÜ İÇİN DARICALILARDAN OY İSTEDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Seçim çalışması kapsamında Kocaeli’ye gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ Darıca’da partililere seslendi.  İl Yöneticileri, başkan ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Darıca’yı ziyaret eden Genel Başkan Özdağ, 31 Mart yerel seçimlerinde Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Nermin Tol ve Darıca Belediye Başkan Adayı Özgür Kaleözü için Darıcalılardan oy vermelerini istedi.

Genel Başkan Özdağ ve partililer Kalepark Sosyal Tesislerinde yol boyundaki  esnafla bir araya geldi, sohbet etti. Daha sonra parti otobüsünde çınaraltınbda toplanan vatandaşlara hitaben kısa bir konuşma yaptı. Zafer Partisi’nin Türkiye’deki temel sorunların ana sebeplerinden olan sığınmacı ve kaçakların tamamının, hukuka uygun şekilde ve güvenle evlerine gönderilmesi suretiyle, devletin güvenliği ve milletimizin bekasını sağlamayı amaçlayan bir siyasi parti olduğunu söyleyen Genel Başkan Ümit Özdağ,  ülkemize kontrolsüz bir şekilde gelen sığınmacılar artık Türkiye Cumhuriyeti’nin ilerlemesinin önünde bir engel haline geldiğini Türk halkının sığınmacılardan her geçen gün daha fazla rahatsız olduğunu ifade etti. Özdağ,’’Türk halkının yüzde 90’ı sığınmacı/kaçak akınının durmasını ve gelenlerin vatanlarına dönmelerini istiyor. Ülkemizdeki birçok sorun, 13 milyon sığınmacı ve kaçağın vatanlarına dönmeden aşılamaz.  Biz kanları pahasına Cumhuriyeti kurup bize emanet eden Atalarımızın kutsal emanetine sahip çıkmakta kararlıyız bu sığınmacıları ülkelerine göndereceğiz.’’ Dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, konuşmasının sonunda Darıcalılar dan Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Nermin Tol,  Darıca Belediye Başkan Adayı Özgür Kaleözü’ne oy vermelerini istedi. Özdağ, konuşmasının ardından Gebze’ye hareket etti.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap