ZAFER PARTİSİ’NİN GEBZE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DR. KORAY TOPÇU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Zafer Partisi Gebze İlçe Başkanlığı düzenlediği basın toplantısı ile Gebze adayını açıkladı. Zafer Partisi’nin Gebze adayı, şehrimizin sevilen ve başarılı isimlerinden Doktor Koray Topçu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Funda Erboğa Özkara, “Gebze insanının sokaklarda güvenle dolaşabilmeleri için çalışıyoruz. Kaçak göçmenler en büyük sorun. Geçtiğimiz günlerde de Gebze sokaklarına kamyon kamyon kaçak göçmen salındı. Zafer Partisi iktidarında Gebzeliler sokaklarda güvenle gezebilecek” dedi.

Özkara, seçimleri kazanabilmek için çalmadık kapı, girmedik mahalle ve köy bırakmayacaklarını da söyledi. Geçtiğimiz günlerde öldürülen kadın gazeteci Tülay Dağaşan’ın kendilerini üzdüğünü ifade eden Özkara, kadın cinayetlerinin bir an önce son bulması için gerekli yasaların çıkarılması ve önlemlerin alınması gerekitğini de sözlerine ekledi.

 ENDER OĞUZ: AYRIM YAPACAĞIZ

 Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Ender Oğuz da, “İlk adayımızı bugün Gebze’de açıklıyoruz. Kocaeli olarak zafer kazanmaya hazırız. Biz belediye kaynaklarının kullanımında ayrım yapacağız. Türk milletine ayrım yapacağız. Mültecilere kaynak ayırmayacağız, ruhsatlı işyerlerini denetleyeceğiz, yeni ruhsat vermeyeceğiz. Liyakatlı kadrolarla halka hizmet edeceğiz” dedi.

 KORAY TOPÇU’DAN GEBZE PROJELERİ

 Zafer Partisi Gebze belediye başkan adayı Merkez Prime Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı  Op. Dr. Koray Topçu, Gebze’nin sorunlarını bildiğini belirterek, “Buna yönelik olarak 100, 300 ve 500 günlük projelerimiz hazır, bunu daha sonra Gebze kamuoyu ile paylaşacağız. Deprem, şehirleşme, engelliler, trafik, otopark gibi başlıca sorunlara yönelik projelerimiz hazır. Beylikbağı’ndaki tapu sorununu çözeceğiz. Yaşlı bakım evleri, gençler için spor alanları, her mahalleye günün her saatinde açık olacak kreşler yapılacak. Kaynakları doğru kullanacağız, belediyenin kapıları tüm halkımıza açık olacak. Sağlık alanında destek sağlayacağız. Çocuklar açısından fırsat eşitliği sağlayacak dershaneler açacağız, mahalle meclisleri oluşturacağız” diye konuştu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap