MAKAM KOLTUKLARINA ÇOCUKLAR OTURDU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında bu yıl da temsili koltuk devretme töreni gerçekleştirildi. Belediye başkanları, GTÜ Rektörü koltuklarını bayram dolayısıyla  çocuklara devrettiler.

Başkan Bıyık koltuğunu çocuklara bıraktı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocukları makamında ağırladı. Çocukları kapıda karşılayan Başkan Muzaffer Bıyık, makamını Dede Korkut İlkokulu dördüncü sınıf öğrencileri Muhammet Ensar Çınar ve Rümeysa Ay’a bıraktı. Başkan Muzaffer Bıyık’a çiçek takdim eden Darıcalı minikler daha sonra başkanlık koltuğuna oturarak başkan yardımcıları ve birim müdürlerine çeşitli talimatlar verdiler.

——————–

Çiftçi, koltuğunu minik başkana devretti

 Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle koltuğunu Ahmet Yesevi İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi Deniz Tuna Öztürk’e devretti. Minik Başkan Öztürk, makama geçtikten sonra 3 proje için talimatlarını iletti.

————————-

Başkan Ömeroğlu, Koltuğu Minik Öğrenciye Devretti

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Tavşancıl Ziya Toplan İlkokulu 5. Sınıf öğrencisi Saliha Doğa ve öğretmenleri, Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette koltuğunu minik öğrenci Saliha Doğa Polat’a bırakan Başkan Ömeroğlu, koltuğu devralan 5. Sınıf öğrencisi Saliha Doğa Polat’ın talimatlarını dikkatle dinledikten sonra ivedilikle tatbik edileceğinin sözünü verdi

—————————–

GTÜ Rektörü Makamını Çocuklara Devretti

Bu yıl 104. yıldönümünü kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Gebze Teknik Üniversitesi(GTÜ) kampüsü içinde faaliyet gösteren Özel Gebze Minik Çınar Anaokulu, öğrencileri ve öğretmenleri rektörlük makamını ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında GTÜ Rektörü Prof. Dr. Hacı Ali Mantar yönetici koltuğunu temsili olarak Ertuğrul Sezer, Kutay Nasuhoğlu ve Eylül Yılgın’a devretti. GTÜ Rektörü Prof. Dr. Hacı Ali Mantar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla minik öğrencileri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyerek, tüm çocukların 23 Nisan Bayramı’nı kutladı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap